O FIRMIE

Posiadamy 25 lat doświadczenia w branży targowo-wystawienniczej 

Targi Pomorskie Sp. z o.o. rozpoczęły swoją działalność w 1993 roku. Przez ten czas zorganizowaliśmy blisko 100 imprez branżowych.   Nasza oferta obejmuje kompleksowe przygotowanie targów z uwzględnieniem indywidualnych wymagań każdego klienta. Swoim wystawcom oferujemy profesjonalną organizację i przygotowanie stoisk wraz z wyposażeniem. Organizowane przez nas wydarzenia targowe wzbogacone są o szereg tematycznych konferencji i seminariów.

Targi Pomorskie Sp. z o.o. na zlecenie Stowarzyszenia Ochrony Narodowego Dziedzictwa Materialnego od 1996 r. organizują Ogólnopolski Konkurs Otwarty "Modernizacja Roku & Budowa XXI wieku" - konkurs budowlany dla inwestorów, wykonawców i projektantów. 
Celem działań jest promocja oraz wyłonienie każdego roku najlepszych, wyróżniających się szczególnymi walorami przedsięwzięć budowlanych. Konkurs organizujemy w dwóch głównych kategoriach Obiekty Nowe oraz Obiekty Modernizowane a w nich m.in. obiekty: ochrony środowiska, inżynieryjno-przemysłowe, terenów zielonych, rewitalizacji przestrzeni i zespołów urbanistycznych, dróg i obiektów mostowych, obiekty kultury, sportu i rekreacji, obiekty szkolnictwa i edukacji.   
Nagrody po wnikliwej analizie przyznaje niezależne Jury złożone z 37 fachowców, profesorów politechnik, uniwersytetów i akademii, przedstawicieli ministerstw, którzy wizytują obiekty w Finale Konkursu.  Nagrody przyznają również Ministerstwa sprawujące patronat, Marszałkowie Województw, Izby Budowlane, Izby Gospodarcze, Izby Architektów, Związek Powiatów Polskich za wyróżniające się obiekty w regionach. Komisja Konkursowa nagradza między innymi, jakość stosowanych materiałów, nowoczesność, rezultaty ekologiczne, efektywność procesów technologicznych, perfekcyjne wykonanie, przemyślane projekty i świadome inwestycje.
Uroczyste Ogłoszenie Wyników i Wręczenia Nagród odbywa się tradycyjnie od lat na Zamku Królewskim w Warszawie - Muzeum Rezydencji Królów i Rzeczypospolitej.

Więcej informacji na stronie Konkursu: www.modernizacjaroku.org.pl

Polski Fundusz Rozwoju
Przedsiębiorca uzyskał subwencję fìnansową w ramach programu rządowego "Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm", udzielona przez PFR S.A.